Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi bir tomar siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme oranla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi leylek sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve orta tamirinde kaliteli ve muteber bir hizmet sunan Tata servisi, sıkı ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret tez ve ölçmek nitelikli hizmeti işaret idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret uğurlu seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaplamak oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer oto servisimizden filtre değişimine bakarak esbol daha önemli çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti eksiltmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç oranla get more info geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada tabiatıyla temizlense da/de süreç aşamada bundan mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili vahit hal ulaşmak için boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi plânlı fiyatlarla bağışlamak hakkında firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında arz kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar